Меню
Кошик

ТМ “Західне джерело”Вода - безцінне джерело нашого життя. Вона виконує безліч життєво важливих функцій в нашому організмі. Без води немає життя, а без чистої води- здоров’я. Адже корисна вода не просто чиста, а та, що віддає свою цілющу енергію людині. Вона повинна включати багато корисних мікро- і макроелементів і в той же час не містити надто великої кількості мінеральних речовин. Найкращою водою є та, яку видобули з підземних джерел.

Вода питна “ Джерельна” виготовлена для ТМ “Західне джерело” – це справжня природна артезіанська вода, яка видобувається в екологічно чистому районі Івано – Франківської області – село Лучинці. Глибина свердловини становить 35 м. Це природна, очищена вода, в якій збережені найнеобхідніші елементи. Ця вода призначена для повсякденного вживання, приготування їжі та напоїв. Контроль якості води проходить постійне тестування на кожному етапі виробництва, та має усі відповідні сертифікати та висновки.

“Західне джерело” доставляє воду у полікарбонатних бутлях ємністю 19 л. Бутель вироблений з міцного сучасного матеріалу – полікарбонату, що володіє властивостями, аналогічними склу, що дозволяє зберігати природні якості і смак води. Бутлі з полікарбонату є екологічно безпечними, підходять для багаторазового використання. Тара і пакувальні матеріали піддаються обов’язковій обробці.

Користь і шкода води безпосередньо залежать від її якості. Тому споживайте воду “Західне джерело” – це перший і вагомий крок бути здоровим.