Меню
Кошик

Про нас

Ми точно знаємо, де взяти свіжі та якісні продукти для ресторану, а ще ми знаємо, як зекономити ваші гроші. 

Зі свого досвіду знаємо, що у рестораторів завжди є два глобальні завдання:  зробити свій заклад популярним серед людей, і при цьому отримувати максимальні прибутки. Перше завдання вимагає купувати дорогі продукти, які покращують смак страв. Друге – навпаки, вимагає економити. Але компанія «HoReCa Express» пропонує якісні свіжі продукти за адекватними цінами.

В асортименті фірми – сотні товарних позицій різних категорій: від свіжих фруктів і овочів до готової замороженої продукції, і список пропозицій постійно розширюється. Всі продукти харчування для ресторану сертифіковані і придбані у перевірених, сумлінних виробників. Повний каталог товарів розміщений на сайті фірми з описом і цінами. Поставку оптом і в роздріб будь-яких продуктів харчування для ресторанів ви можете замовляти онлайн, як в звичайному інтернет-магазині. Якщо виникли питання, зателефонуйте за контактними номерами телефонів.

ГУРТОВА ПОСТАВКА ПРОДУКТІВ ХАРЧУВАННЯ, ДЛЯ БУДЬ ЯКОЇ ГАЛУЗІ

13 Aug 0 2344
Ви все ще в пошуках надійного постачальника відбірних, свіжих продуктів для приготування найсмачнішої в світі піци? Тоді ви натрапили на золоту жилу. Наша компанія «HoReCa Express» вміє це робити швид..
13 Aug 0 1464
Доставка свіжих продуктів у ресторани за доступними цінами? Це реальність, яку можна втілювати щодня. Треба знати в кого робити замовлення. Компанія «HoReCa Express» пропонує різноманітний асортимент ..
13 Aug 0 1413
Незмінним у житті є небагато речей, проте прагнення смачно попоїсти є у кожного. Що цікавить людей, коли вони хочуть поснідати, пообідати, ситно повечеряти чи просто перекусити? Звісно ж смакові якост..
13 Aug 0 1170
Якщо ви є власником готелю, вам не треба пояснювати, наскільки важливим є надійний постачальник продуктів.Відповідальність, оперативність, висока якість продукції і доступні ціни – ось основні вимоги ..
13 Aug 0 1267
Компанія «HoReCa Express» допоможе ідеально організувати будь-яку подію для вашого - саме той партнер, який допоможе досягнути цієї мети. Оскільки кейтеринг – послуга в галузі харчування і її основа –..
13 Aug 0 1730
Шукаєте надійного постачальника свіжих продуктів харчування? Тоді зберігайте дані нашої компанії HoReCa Express, адже ми станемо відданими партнерами і дослухаємось до будь-яких ваших пропозицій. Спів..
13 Aug 0 1447
Доставка продуктів для пекареньКомпанія HoReCa Express здійснює доставку продуктів для пекарень. Пропонуємо співпрацювати з нами. Чекаємо власників пекарень, які мріють розвинути прибутковий бізнес. З..
13 Aug 0 1118
Доставка продуктів в харчові коледжіЩо важливо для компанії HoReCa Express? Без сумніву, це доставка продуктів в харчові коледжі, адже здоров’я наших клієнтів і їхніх покупців – понад усе. Ми пересвід..
Показано з 1 по 8 із 8 (1 сторінок)