Доставка продуктів в харчові коледжі

Що важливо для компанії HoReCa Express? Без сумніву, це доставка продуктів в харчові коледжі, адже здоров’я наших клієнтів і їхніх покупців – понад усе. Ми пересвідчуємося в хорошій якості продукції, перш ніж продати її вам. Наші клієнти – наші партнери, тому прагнемо працювати з вами на основі довіри. Успіх нашої справи абсолютно залежить від розвитку і процвітання вашого бізнесу, тому ми відкриті до обговорення будь-яких пропозицій. Співпраця з вами – це вклад у розвиток успішної бізнес-моделі, який принесе прибуток обом сторонам.

Як ми працюємо з клієнтами?

Хочете замовити доставку продуктів у харчовий коледж від HoReCa Express? Все просто. Завітайте на сайт компанії, зробіть замовлення, залиште свої контакти. Для нас важливо вчасно доставити товар, тому вкажіть чіткий час отримання продукції. Ми поставляємо різну кількість товару, звикли працювати з оптом і в роздріб.

Компанія весь час розширює асортимент продуктів. Доставляємо

  • свіженьку зелень;
  • добірні овочі;
  • соковиті і достиглі фрукти;
  • ніжне м'ясо і рибу;
  • якісну молочну продукцію.

Термін зберігання перевіряємо при завантаженні товару в машини. Дотримуємося всіх норм перевезення товарів, щоб ви були задоволені зовнішнім виглядом продукції. Перевіряємо продукти на приховані дефекти і вміст шкідливих речовин. Компанія закупляє товар у перевірених часом сертифікованих виробників.

А як щодо цінової політики?

Наші ціни вас приємно здивують. Адже саме тут ви зможете купити продукти для харчових коледжів за дуже адекватними цінами. Ми прагнемо допомогти вам зекономити. Замовляйте в нас лише потрібну кількість товару, щоб споживати свіжу продукцію. Ми зробимо стільки доставок, скільки вимагатиме попит.

Чому треба обрати компанію HoReCa Express?

Компанія HoReCa Express прагне стати вашим прямим постачальником на постійній основі. Тому ми працюємо з вами відкрито, чесно, віддано. Готові до діалогу. Радо здивуємо вас, адже асортимент нашої продукції весь час збільшується.

Звертайтеся до нас з приводу будь-яких питань за контактними телефонами. Чекаємо саме на вас!