Доставка продуктів для пекарень

Компанія HoReCa Express здійснює доставку продуктів для пекарень. Пропонуємо співпрацювати з нами. Чекаємо власників пекарень, які мріють розвинути прибутковий бізнес. Знаємо, як допомогти вам досягнути цього. Компанія  зацікавлена співпрацювати з вами на постійній основі.

HoReCa Express чітко усвідомлює, що від смакових властивостей випічки залежить ваш прямий прибуток. Пропонуємо доставку потрібних для пекарень продуктів. Вміємо доставляти продукцію лише доброї якості. Наша компанія закупляє їх у надійних виробників. Товари проходять сертифікацію, перш ніж потрапити у ваші пекарні.

Які наші пріоритети?

Успіх нашого бізнесу напряму залежить від розвитку вашої справи. Ми попіклуємося, щоб ви отримали вчасно продукти, які потрібно для випікання різних видів хлібобулочних виробів. Допоможемо вам зекономити кошти, поставляючи лише певну кількість продуктів, необхідну для випічки. HoReCa Express розуміє, що ваші клієнти потребують свіжу продукцію. Приймаємо замовлення на різну кількість товарів (оптом і в роздріб).

Ціни на продукцію, яку постачає HoReCa Express, вас приємно здивують. Ми пропонуємо продукти, що пройшли  перевірку на дефекти та термін зберігання.

Компанія стане для вас відданим партнером. Ми пунктуальні і чесні. Цінуємо кожного клієнта, тому співпраця з нами легка і корисна для обох сторін.

Знаємо, що ваш дохід залежить від різноманітного асортименту хлібобулочних виробів. Як наслідок, розширюємо асортимент своїх товарів.

Чому необхідно обрати саме нас?

  • дбаємо про швидкість і вчасність доставки;
  • постачаємо перевірені на вміст шкідливих речовин продукти;
  • перевіряємо товар при завантаженні і при вивантаженні;
  • дотримуємося правил безпечного перевезення продуктів;
  • перевіряємо термін придатності продукції;
  • пропонуємо широкий вибір товару (від хрусткої зелені, свіжих фруктів і овочів, м’яса і риби до молочних і морожених продуктів);
  • налагоджуємо тісний і надійний зв'язок з клієнтами;
  • дослухаємося до будь-яких рішень клієнтів;

Ви легко і швидко зробите замовлення на доставку продуктів у пекарню в нашому інтернет-магазині або за контактними номерами телефонів.