Компанія «HoReCa Express» допоможе ідеально організувати будь-яку подію для вашого - саме той партнер, який допоможе досягнути цієї мети. Оскільки кейтеринг – послуга в галузі харчування і її основа – доставка їжі на відстані, то «HoReCa Express» - фірма, що може постачати найрізноманітніші свіжі продукти для мереж громадського харчування будь-коли і в будь-якій кількості. Ми доставляємо хрустку зелень, соковиті фрукти та овочі, молочні продукти потрібної вам якості (термін придатності перевіряємо заздалегідь), свіже м'ясо та рибу (зберігаємо при перевезені в спеціальних термобоксах з льодом). Асортимент продуктів постійно збільшується. Ви приємно здивуєтеся, коли ми виконаємо всі ваші побажання, адже ми налаштовані на тривалу співпрацю та відкриті для ваших побажань.

Як кейтерінговим компаніям співпрацювати з нами?

Все просто – надішліть нам своє замовлення продуктів, вкажіть термін доставки продуктів для мереж громадського харчування чи інших установ, свої контактні дані, а натомість отримаєте продукцію гарної якості (перевіряємо продукти на наявність шкідливих речовин). Зважаючи на те, що наша компанія закупляє продукти лише в надійних виробників, то ви отримаєте сертифіковану продукцію. Безпечність – понад усе!

«HoReCa Express»  усвідомлює, що ваш успіх залежить від якості страв, які ви поставляєте клієнту. Тому запевняємо вас, що доставлені вам продукти будуть перевезені, дотримуючись всіх норм. Ми ретельно перевіряємо їх перед завантаженням в машину і під час вивантаження, щоб виявити наявність прихованих дефектів. Для нас важливо, щоб продукти мали приємний зовнішній вигляд і смак, були достиглими, свіжими, натуральними. Постачаємо для мереж громадського харчування в різній кількості ( оптом і в роздріб).

Ви зекономити кошти, якщо будете замовляти лише певну кількість продуктів на необхідну кількість страв.

Переваги нашої компанії: чесність (прагнемо відкритого співробітництва), відданість (радо вислухаємо ваші пропозиції), надійність (вчасно доставляємо товар).
Ви легко і швидко зробите замовлення в нашому інтернет-магазині або за контактними номерами телефонів.

Бажаємо, щоб співпраця з нами була прибутковою і корисною для обох сторін.